Baza noclegowa w naszym kraju. Tanie noclegi w każdym regionie. Jednym zdaniem bezpieczny, wygodny, tani nocleg do Twojej dyspozycji.
reklama w turystyceTemperatura: 0 °C
Ciśnienie: 0 hPa
Wiatr: 0 m/s
Wilgotność: 0 %
Zachmurzenie: 0 %

Zajazd U Flisa

Zajazd u FLISA wita wszystkich Gości w swych otwartych podwojach. Znajdujemy się w malowniczej miejscowości Horyniec - Zdrój. Miejscowość leży na terenie Południowo Roztoczańskiego Parku krajpbrazowego, z którego roztacza się przepiękny widok na okolice. Horyniec - Zdrój jest doskonałym miejscem wypoczynku - świeże powietrze, łagodne stoki z pięknymi widokami, urzekające łąki i lasy zachęcają do pieszych wędrówek. Miejscowość znana jest w Polsce jako uzdrowisko ze względu na znajdującą się tutaj sanatoria i złoża naturalnych surowców mineralnych.

Dane kontaktowe zwiń -

NAZWA OBIEKTU:

Zajazd U Flisa

Horyniec-Zdrój, ul. Legionów 2

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

2402

Popularność obiektu

0-0


0


Mówimy w językach:

Polski


Udogodnienia rozwiń +brak danych


brak danych

Pokoje i cenyrozwiń +

Opinie rozwiń +

Dodaj nowy komentarz

*Opinie przechodzą przez filtr, który sprawdza poprawność zamieszczanych komentarzy. Wypowiedzi krótkie, bez wartościowej treści, z wulgaryzmami i nie odzwierciedlające stanu rzeczywistego będą usuwane.

*Administrator wolnenoclegi.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

*Opinie obiektu będzie można zamieszczać dopiero po 3 tygodniach od daty dodania obiektu przez właściciela.

(razem 0)
Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego obiektu

Rabaty rozwiń +

brak rabatów